ПОЗНАЙОМИМСЯ?

 

Ми – компанія “БУДІММЕКС”, 22 роки розробляємо дизайн-проекти квартир і котеджів, офісів, салонів краси, ресторанів та інших приміщень. ми знаємо ідеальний рецепт від ремонтного головного болю!

Дозвольте подарувати вам найцінніше, що є у людини –

час на вас і близьких вам людей

а професіонали зроблять все інше за вас:

реалістична 3D візуалізація 

дотримання стилю у кожній деталі

наповнення приміщення згідно проекту – меблі, техніка, декор;

проект під нашим керівництвом- це той результат, який очікуєте 

професійний клінінг по закінченню робіт

швидко зберемо Ваші речі та обережно перевезем їх у ваш новий дім

22 роки даруємо вам найцінніше – час на себе та абсолютну впевненість у ідеальному результаті

МИ - КОМАНДА

дипломовані архітектори працюють з нами більше 15 років, майстри- будівельники від 5 до 20. Злагоджена гра команди гарантує Вам ідеальний результат у мінімальні строки.

ДОСЯГНЕННЯ

Ми розробили проекти 264 об’єктів площею від 30 до 900 м2, збудували 21 котедж, зробили ремонт більше, ніж у 160 квартирах, зменшили  ремонтні бюджети на 7+ млн грн 

СТИЛЬ У ДЕТАЛЯХ

Кожен об’єкт у виконанні наших партнерів – дизайн-студії “MOON bureau” – це витвір мистецтва, витриманий стиль і абсолютна точність у кожній деталі проекту

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ТА ГАРАНТІЇ

Ми високо цінуємо вашу приватність, тому вся інформація щодо проектування, виконаних робіт, точне місцезнаходження об’єкту не передається третім особам. Ми гарантуємо дотриманість термінів та бюджету, фіксуємо всі домовленості у договорі. Ми краще повернемо Вам гроші, ніж втратимо довіру. На виконані роботи надаємо повну гарантію від 3 до 5 років! 

Імена, види діяльності, вік клієнтів та інша персональна інформація, яка знаходиться на нашому сайті, вигадана або суттєво змінена згідно з політикою конфіденційності.  

ТОВ "БУДІММЕКС"

ліцензія №68-Л від 14.11.2018

м.Київ, вул.Анни Ахматової 7/15

+380688019191

» Про нас