Дизайн-проект та ремонт під ключ квартири у ЖК “Diamond Hill” м.Київ

коли вид із вікон – твоя любов з дитинства, а технології – твоя таємна пристрасть

проект:              DIAMOND ESPRESSO

об’єкт:           м.Київ, елітна новобудова, S=158 кв.м.

строки:              дизайн-проект – 30 днів,                                                                  ремонт під ключ МАХХ – 130 днів,

бюджет:  $189,000 (наповнення, інсталяція та налаштування компонентів системи “розумний дім” – окремий бюджет, приблизна вартість +$90,000)

замовник:  Амеріканський бізнесмен 48 років, народився у Нью-Йорку. В дитинстві часто бував у батька в офісі на Уол-Стріт з неймовірною панорамою на місто з 87го поверху. Коли він заробив свій першій власний мільйон, пообіцяв собі: де б він не жив, у нього буде найкращий вид з вікон. У 2015 році фінансист відкрив філію свого фонду в Україні. Коли він побачив будинок Diamond Hill на схилах Дніпра, він відчув – це його український дім з найкращим видом на схід сонця. За рекомендацією бізнес-партнера звернувся до нас – і вже наступного дня після придбання квартири ми взялись за роботу.

завдання:         “Я хочу щоранку прокидатися від першого сонячного променю на обличчі, і на кухні мене вже чекав найкращий в світі doppio espresso”

Eros platea. Integer, mus est sagittis ac a enim! Scelerisque? Et tempor magna pulvinar sit et ac non, sed pellentesque elementum. Elementum, habitasse scelerisque ac eu lorem auctor natoque nunc tempor velit a turpis vel diam? Pellentesque et cum porta nunc lorem, nunc elementum. Vel augue eu mattis! Enim velit ac facilisis amet sociis duis in eu adipiscing ultricies nec.
Сподобався проект?
сучасні технології та неймовірні рішення автоматизації оселі – це наша любов! дім (після двоетапної авторизації власника) зустрічає вас з роботи теплом і світлом, а каво-машина знає, що вранці Ви любите подвійний еспрессо. Будь-яке бажання буде виконане – тільки дайте команду, Босс!

ТОВ "БУДІММЕКС"

ліцензія №68-Л від 14.11.2018

м.Київ, вул.Анни Ахматової 7/15

+380688019191

» Projects » Diamond