ВІДГУКИ ЗАМОВНИКІВ ПРО БУДІММЕКС

ми – за прозорість у ділових відносинах. тут ви зможете знайти чесні відгуки наших клієнтів чи їх представників про виконану нами роботу

інформація, розташована у відгуках про , була отримана у замовників у формі опитування та схвалена ними після публікації.  дані, які не впливають на зміст, могли бути змінені згідно з форматом сторінки та політикою конфіденційності.

Я займаюсь бізнесом оренди в Україні вже більше 20 років, у мене 37 житлових та комерційних об’єктів. Можу впевнено рекомендувати Будіммекс як підрядника (а, повірте, мені є з ким і чим порівнювати). Усі ремонти квартир та офісів – у Києві, Одесі або Харкові зроблені однаково швидко, красиво і якісно. А найголовніше для мене як бізнесмена – це те, шо об’єкти завжді здаються вчасно (за умовами договору) та набагато дешевше, ніж роботи компанії, з якою працював раніше. Тільки матеріалів за кошторисом йде процентів на 20 менше, ніж у інших. При цьому, хлопці знають, що до квартир під оренду я ставлю особливі вимоги експлуатації – від якості фарби на стінах до матрасів у спальнях. Ремонти останніх 7  квартир я замовляв у Будіммекс – у мене навіть зараз на 2 квартири вже підписаний договір оренди на червень, бо я абсолютно впевнений, що вони, як і усі інші, будуть готові чітко у обіцяній термін.

Віктор
Бізнесмен, здає нерухомість в оренду

Компанія Будіммекс виграла тендер на проектування та ремонт наших офісних приміщень у 2016 році. Відверто кажучи, я не вірила в те, що 900 квадратних метрів надсучасного ремонту можна зробити менш, ніж за 4 місяці. 12 кабінетів, 8 санвузлів, кухня, зона ресепшн та 2 переговорні кімнати з підвищеними вимогами щодо безпеки. А який вони зробили мені кабінет – настільки комфортний, світлий та красивий, іноді просто не хочеться йти з роботи! За результатами щорічного опитування співробітників, переїзд у новий офіс та його облаштування у 90% працівників  отримали найвищий можливий результат – і це при тому, що попередний офис був теж “уух”.

Оксана
Керуючий партнер консалтингової компанії

У Будіммекс ми замовляли архітектурні  проекти для комплексу шале в Карпатах. У нас уже це не перший проект, тому будівельники свої є. Коли я зрозумів, що мої просто фізично не встигнуть добудувати два будинки, я звернувся по допомогу до Будіммекс. Що я можу сказати – саме ці два шале були абсолютно такими, як у проекті – особливо це стосується внутрішнього оздоблення. Тепер я розумію, чому проект, дизайн і будівництво “під ключ” треба замовляти, якщо це можливо, у однієї компанії. Те, що планував дизайнер, і те, як це бачать (або намагаються спростити) будівельники – це іноді ну дууууже різні речі! Відтепер – або один виконавець, або потрібен авторський нагляд дизайнера проекта, щоб контролював кожен етап робіт і облаштування інтер’єру (сміється).

Володимир К.
Власник декількох комплексів відпочинку у Карпатах

Телефон
Графік роботи

09:00-19:00